فایروال سوفوس جایزه رهبری استراتژی رقابتی 2023 را دریافت کرد

فایروال Sophos جایزه معتبر رهبری استراتژی رقابتی Frost & Sullivan را در صنعت فایروال نسل بعدی (NGFW) دریافت کرده است. Frost & Sullivan یک فرآیند تحلیلی دقیق را برای ارزیابی چندین فروشنده برای هر دسته جایزه قبل از تعیین گیرنده نهایی جایزه اعمال می کند.
ما بسیار مفتخریم که Sophos Firewall بر اساس نوآوری استراتژیک و تأثیر مشتری این جایزه را دریافت کرد.

 

Frost & Sullivan تمرکز ما را بر ارائه یک راه‌ حل امنیت سایبری کلیدی که سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا عملیات امنیتی خود را بدون افزایش پیچیدگی فناوری اطلاعات مقیاس‌بندی کنند، ستودند. آنها همچنین ما را به خاطر توانمندسازی سازمان‌ها برای کاهش TCO، تقویت وضعیت امنیتی، افزایش دید و بهبود انطباق ستایش کردند.
آنها خاطرنشان کردند که ما در موقعیت منحصر به فردی برای ارائه یک پلت فرم امنیت سایبری جامع از طریق Sophos Central قرار داریم، که نقاط کور را در محیط های شبکه با پیچیدگی روزافزون، از بین می برد در حالی که مشتریان را مجبور به قبول کاهش در سرعت و امنیت بهتر فایروال نمی کند.
فایروال Sophos مشکل انتخاب بین امنیت و سرعت را حل کرده است. با استفاده از موتور شتاب Xstream خود که ترافیک داده ها را بین پردازنده ها متعادل می کند تا همزمان سرعت بهینه و امنیت شبکه حفظ شود.
Frost & Sullivan به این نتیجه رسیدند که سوفوس فایروال با نیازهای مشتریان مطابقت بهتری دارد. براساس نسبت قیمت به سرعت و کارایی، ارزش بهتر، تجربه مالکیت عالی، و امکان مقیاس بندی یا تطبیق آسان با تغییر و رشد نیازهایشان.

Sophos از فرصت‌هایش برای ساده ‌سازی سبد محصولات خود استفاده و موقعیت خود را به عنوان یکی از فروشندگان پیشرو NGFW در بازار مستحکم کرده است. Sophos به دلیل عملکرد کلی قوی خود، جایزه رهبری استراتژی رقابتی جهانی سال 2023 را در صنعت فایروال نسل بعدی (NGFW) دریافت کرد.

گزارش کامل جایزه Frost & Sullivan Award Report را دانلود کنید و برای اطلاعات بیشتر به Sophos.com/Firewall مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *