سمینار “مروری بر رخدادهای امنیت سایبری”

شرکت مهندسی شبکه گستر اقدام به برگزاری سمینارهای فصلی با موضوع “مروری بر رخدادهای امنیت سایبری” کرده است. هدف از برگزاری این سمینارها آگاهی رسانی در خصوص مهمترین رویدادهای امنیتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران و جهان است.

اولین سمینار که قرار است در تاریخ 27 دیماه در محل مؤسسه کهکشان برگزار شود به بررسی مهمترین رویدادهای امنیت IT در پاییز امسال خواهد پرداخت.

در این سمینار علاوه بر ارائه آمار از ظهور انواع بدافزارهای جدید، به تحلیل بدافزارهای بااهمیت و روش های جدید انتشار آنها پرداخته می شود.

همچنین تهدیدات و روش های نفوذ نوین نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

آسیب پذیری های کشف شده و اصلاحیه های ارائه شده در فصل پاییز، از دیگر مواردی است که در این سمینار به آنها توجه خواهد شد.

ضمن اینکه گزارش های مهم امنیتی که از سوی شرکت های معتبر امنیتی جهان ارائه شده اند نیز مورد بحث قرار خواهند گرفت.

شرکت مهندسی شبکه گستر، ارائه دهنده محصولات و خدمات در زمینه امنیت شبکه از زمان تاسیس در سال ۱۳۷۰، همواره به امر آگاه سازی در زمینه امنیت فناوری اطلاعات توجهی خاص داشته است. بخش اخبار شبکه گستر، که بیش از هفت سال از راه اندازی آن می گذرد، یکی از غنی ترین منابع اطلاعاتی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات به شمار می رود. جدیدترین اخبار و رویدادهای امنیت دنیای دیجیتال در ایران و جهان بطور مستمر در اتاق خبر شرکت مهندسی شبکه گستر در اختیار عموم قرار داده می شود.

مشتریان شرکت مهندسی شبکه گستر می توانند با مراجعه به نشانی http://events.shabakeh.net، به صورت آنلاین، اقدام به ثبت نام در سمینار “مروری بر رخدادهای امنیت سایبری در سه ماهه سوم 1394” کنند. سایر علاقمندان نیز می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این سمینار با شماره ۴۲۰۵۲ (۰۲۱) گروه تحقیق، توسعه و آموزش (داخلی 7) تماس حاصل نمایند.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *